Z života

28. prosince 2007 v 1:20 |  Články
Od kuřat na přehlídky
Sedmatřicetiletý Josh Holloway si svou cestu za slávou prošel pěkně pozvolna. Nenarodil se totiž do rodiny plné hereckých hvězd, doma neměli ani televizi. Předpokládalo se, že si Josh najde nějakou manuální práci, protože pilným studentem nikdy nebyl. "Kdyby mi máma dávala čtvrťák za každou přečtšnou knihu, nevydělám si ani padesát centů," přiznává. Dlouho nevěděl, čím by se chtěl živit, napadlo ho, že by mohl být pilotem, doktorem, tajným agentem nebo hercem. Kariéru započal vskutku originálně - sbíral mrtvá kuřata na farmě. Pak šel pracovat na stavbu,ale cítil, že na tahání koleček s cihlami má přece jen příliš hezký obličej a zkusil štěstí u modelingu. O vysokého chlapíka s ostře řezanými rysy a svalnatou postavou byl zájem a dostal práci u předních světových návrhářů a v reklamě. Stále to ale nebylo ono. " Točil jsem reklamu na pyžama s obrázky zvířat a na hlavě jsem měl kravský účes s rohy" vzpomíná Josh. Začal tedy obcházet castingy na menší televizní role. A dočkal se! Vyhrál konkurz na roli v jedné epizodě seriálu Angel. Hrál tu "pohledného muže". Zkušenosti sbíral také v seriálu Walker Texas Ranger a jemu podobných.
Kopl a byl ztracen
Na osudovou roli ve Ztracených čekal sedm let. "Pozvánka na konkurz mi přišla den před ním. Nestačil jsem se naučit text a konkurz zkazil. Vzteky jsem pak odkopl židli až na druhou stranu místnosti" říká Josh. A právě tohle rupnutí nervů mu zaručilo roli výbušného Jamese Sawyera Forda. A příběh o tom, kterak se chudý sběrač mrtvých kuřátek dostal do meky velkofilmů, jde do finále. Teď dostává Josh za jednu epizodu v přepočtu dva miliony korun. To je na téměř negramota dobrý výkon, ale Josh to vidí takhle: "Role ve Ztracených mi přinesla jen dlouhé vlasy a jižanský přízvuk." Díky popularitě si mohl zahrát ve filmu s Bradem Pittem, ale odmítl. stále natáčí Ztracené.

Šťastný manžel
Sexy Josh sice přiznává, že "se rád podívá", ale ženou jeho srdce je prý Yessica, s níž se oženil po sedmileté známosti v roce 2004. "Můžu se na ni spolehnout. Jsem v manželství fakt šťastný," tvrdí. Žijí na Havaji, takže to mohou být permanentní líbánky, ale těch svodů okolo... Možná by nebylo od věci to prověřit - udělat si výlet na Havaj, kde se ještě pár let budou Ztraceni natáčet, a počkat si, až po pláži poběží blonďatý týpev v roztrhané košili....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Romiq-Girl♥ Romiq-Girl♥ | Web | 29. prosince 2007 v 20:54 | Reagovat

jeeje není ta jeho žena trooošku menší????? :D ale jinak suuuprr

2 666 666 | 29. srpna 2008 v 15:13 | Reagovat

ta jeho je pěkně hnusná...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.